Онлайн-машғулот: Ўзбекистон бокс федерацияси
Бугун сизлар билан Ўзбекистон бокс федерациясининг Миллий олимпия қўмитаси ва Ўзбекистон Республикаси Жисмоний тарбия ва спорт вазирлиги билан учинчи масофавий машғулотидан видеони баҳам кўрмоқдамиз.
Машғулот бокс бўйича Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийи Марат Қурбонов раҳбарлигида олиб борилди. Дастлаб бўғимларни чўзиш билан чигалёзди машқлари ўтказилди, сўнгра машғулотларнинг асосий қисмига ўтилди.
Видеони томоша қилинг ва спортчиларимиздан ўрнак олиб, мунтазам машқ қилинг. Соғлом бўлинг ва касалликдан йироқ юринг!
Миллий олимпия қўмитаси барча спортчиларни келгусида ўз устида жиддий ишлашда давом этишга, соғлиғини яхшилаб боришга ва мунтазам равишда жисмоний машқларни бажариб боришга ундайди. Шунингдек, барча мураббий ва спортчиларга ўз уйларида ноодатий шароитдаги шуғулланиш иштиёқи учун ташаккур билдиради.

Online training: Boxing Federation of Uzbekistan
Today we share with you a video report from the third distance training of the Boxing Federation of Uzbekistan with the National Olympic Committee and the Ministry of Physical Culture and Sports of the Republic of Uzbekistan.
The training sessions were conducted under the guidance of the head coach of the Uzbekistan national boxing team — Marat Kurbanov. First, there was a small warm-up with stretching exercises, and then the main part of the training.
Watch the videos and follow the example of our athletes-play sports regularly. Be healthy and don't get sick!