Kseniya Gulyamovani tabriklaymiz!
Bugun O‘zbekiston zamonaviy beshkurash federatsiyasi Bosh kotibi Kseniya Gulyamova o‘z tavallud ayyomini nishonlamoqda.
Kseniya Sergeyevna 1983-yil 31-iyul kuni Toshkentda tavallud topgan. Toshkentdagi Jahon iqtisodiyoti va diplomatiyasi universiteti va Sankt-Peterburgdagi Sharqiy-Yevropa institutini tamomlagan.
Kseniya Gulyamova faoliyatining boshida dastlab PR, keyinchalik IT yo‘nalishlarida ishlagan. 2019-yil 1-aprel sanasidan O‘zbekiston zamonaviy beshkurash federatsiyasi Bosh kotibi lavozimida ishlab kelmoqda. Kseniya Sergeyevna, shuningdek, O‘zbekiston polo federatsiyasi raisi o‘rinbosari sifatida ham samarali mehnat qilib kelmoqda.
O‘zbekiston Milliy Olimpiya qo‘mitasi Kseniya Sergeyevnani tavallud ayyomi bilan tabriklab, unga uzoq umr, sihat-salomatlik tilab qoladi.

Congratulations to Ksenia Gulyamova!
Today, the Secretary General of the Modern Pentathlon Federation of Uzbekistan Ksenia Gulyamova celebrates her birthday!
Ksenia Sergeevna was born on July 21, 1983 in Tashkent. She graduated from the University of World Economy and Diplomacy in Tashkent and the Eastern European Institute of Psychoanalysis in St. Petersburg.
Since April 1, 2019, he has been the General Secretary of the Modern Pentathlon Federation of Uzbekistan. He is also the deputy chairman of the Polo Federation of Uzbekistan.
The National Olympic Committee of Uzbekistan sincerely congratulates Ksenia Gulyamova on her birthday, wishes her good health, success, happiness and prosperity.