Kamoliddin Ro‘zimuhammedovni tabriklaymiz!
Bugun O‘zbekiston yengil atletika federatsiyasi Bosh kotibi Kamoliddin Ro‘zimuhammedov o‘z tug‘ilgan kunini nishonlamoqda.
Kamoliddin Ro‘zimuhammedov 1985-yil 10-iyul kuni tavallud topgan. Yengil atletika bo‘yicha sport ustaligiga nomzod. Faoliyati davomida Respublika ixtisoslashtirilgan Olimpiya zaxiralari bolalar-o‘smirlar sport maktabida trener, O‘zbekiston yengil atletika federatsiyasi vitse-prezidenti lavozimlarida ishlagan. Hozirda mazkur federatsiya Bosh kotibi vazifasini bajarib kelmoqda.
O‘zbekiston Milliy Olimpiya qo‘mitasi Kamoliddin Ro‘zimuhammedovni tug‘ilgan kuni bilan tabriklab, unga uzoq umr-sihat salomatlik va omad tilab qoladi.

Congratulations to Kamoliddin Ruzimukhammedov!
Today, the Secretary General of the Athletics Federation of Uzbekistan Ruzimukhammedov Kamoliddin Fakhritdinovich celebrates his birthday.
Kamoliddin Ruzimukhammedov was born on July 10, 1985. Candidate for Master of Sports. During his career, he was a coach at a Specialized children's and youth School of the Olympic Reserve, vice-president of the Athletics Federation of Uzbekistan. Currently, he holds the post of General Secretary of the federation.
The National Olympic Committee of Uzbekistan congratulates Kamol Fakhritdinovich on his birthday, wishes him good health and success.